Ілюстрації для книжок та інтернет-проектів


Виконую ілюстрації для книжок та інтернет-проектів. Також займаюсь художнім оформленням календарів, листівок та обкладинок книжок. В роботі використовую графічні матеріали, акварель, комп'ютерну графіку. Співпрацюю з видавцями та авторами в Україні та за кордоном.

Художнє оформлення обкладинок книжок

Виконання малюнків для оформлення обкладинок книжок, пошук візуального образу та створення фінального макету обкладинки для друку.

Обкладинка та ілюстрації до книги Вадима Демченка "Маленька принцеса та її брати"

Чорно-білі ілюстрації на замовлення автора казки, що занурюють у фантастичний світ королевства Вана та знайомлять з пригодами маленької Русі та її братів. Виконані графітними олівцями на папері та оброблені в ком'ютерній програмі.Обкладинка та форзаци виконані в кольорі.

Обкладинка та ілюстрації до збірки ронделів Миколи Боровка "Недільне двокнижжя"

На обкладинці книжки використаний фрагмент моєї картини "Таємниці серця". Чорно-білі ілюстрації доповнюють прагнення автора поезії побачити і в матеріальному, і в духовному еманацію божественної енергії. Малюнки виконані в техніці комп'ютерної графіки.

Лого та понад півсотні обкладинок для проекту "Аудіоказки Українською"

Концептуальне художнє оформлення обкладинок та розробка логотипу для інтернет-проекту, мобільного додатку з популярізації аудіозаписів найцікавіших народних та авторських казок України та народів світу.

Обкладинка та ілюстрації до повісті Людмили Тоцької "ГАвРИК ПОТЕРевенько"

Чорно-білі ілюстрації на замовлення автора дитячої пригодницької повісті, що ведуть у світ школярських буднів та зайомлять із головним героєм, хлопчиком-п'ятикласником, на ім'я Гаврилко. Виконані графітними олівцями на папері та оброблені в ком'ютерній програмі.Обкладинка виконана в кольорі.

Обкладинка, ілюстрації та оформлення альманаху "Громада"

Оформлення обкладинки та шмуцтитулів до періодичного видання. В роботі використані графічні замальовки краєвидів Бориспільщини та фрагменти моїх картин.

Художнє оформлення авторської книжки "Казки діда Харитона"

Мені винятково пощастило: в мене був найкращий у світі дідусь! Коли я була маленькою, він сам складав для мене казки. Тож персонажі, яких ви зустрінете в цих історях, були й залишаються моїми найкращими друзями. До 100-річчя від дня народження мого дідуся Харитона Прищака я, за дитячими спогадами, написала та проілюструвала ці казки. Так народилась книжка "Казки діда Харитона".

Обкладинка та художнє оформлення книги "Пам'ять про Другу світову війну"

Для книги створено обкладинку та форзаци в стриманій кольоровій гамі, а також чорно-білі графічні ілюстрації з образом дерева, яке символізує людську долю.

Обкладинка та ілюстрації до оповідання Михайла Конончука "Ліки для Тараса"

Створення ілюстрацій та художнього макету книжки. Стримана кольорова гама у вохристо-коричневих відтінках допомагає занурити читача у часи минувшини. Малюнки відтворюють маловідому подію з життя Тараса Шевченка. Виконані кольоровими олівцями на крафт-папері.

Обкладинка та художнє оформлення казки Василя Вакулка "Казка про Горошинку"

Створення ілюстрацій та художнього макету повнокольорової книжки. Малюнки виконані в змішаній техніці: акварель та кольорові олівці.

Художнє оформлення для інтернет-вікторини з вивчення іноземної мови "Німецька від Ростика"

Серія кольорових графічних ілюстрацій на тему "У пекарні".

Художнє оформлення книжки- розмальовки "Пригоди ворони-мандрівниці"

Створення серії книжок-розмальовок з корпоративним персонажем на замовлення туристичної компанії на тему подорожей для маленьких та дорослих туристів.