Про мене


Художник Тетяна Кучмій - Біографія

Тетяна Кучмій

Художник, ілюстратор, графічний дизайнер.

Народилась 10 грудня 1976 року в Києві. З раннього дитинства любила творчість, тому паралельно з навчанням у загальноосвітній школі закінчила київську художню школу №9 у класі відомого українського художника Анатолія Федірка. Улюбленим предметом була математика, тому до останнього вагалася з вибором факультету в Національному педагогічному університеті ім. Драгоманова. Потяг до образотворчого мистецтва переміг, і в 2000 році одержала диплом з відзнакою як художник-педагог.

На початку 2000-х в роботу скрізь впроваджувалися цифрові технології. Довелось освоїти комп'ютерну графіку і професію графічного дизайнера в Інституті дизайну Спілки дизайнерів України. Майже п'ятнадцять років працювала дизайнером у сфері реклами, туризму, ресторанного та виставкового бізнесу, подорожувала світом. Незважаючи на це, завжди знаходила час для «живої творчості»: лінорит, графічні замальовки, акварелі, розпис скла, декоративне ліплення. Переїзд 2009 року з галасливої столиці до тихого передмістя Києва та подорож до Італії остаточно змінили життя і дали новий творчий розвиток.

Зараз живу і працюю в місті Бориспіль. Останні роки надаю перевагу олійному живопису. Працюю як вільний художник, займаюсь оформленням та ілюструванням книжок, веду творчі майстерні для дорослих "Арт-вікенд", беру участь у різноманітних виставках та соціальних проектах. Відбулося дві персональні виставки живопису: «Серцем і душею» (2015) та «Сьоме чуття» (2016).
Мої роботи є у приватних колекціях різних країн світу.