UKR  |  RU  |  ENG
Художник
Тетяна Кучмій

Олійний живопис для Вас. Пейзажі, натюрморти та картини для душі.

олійний живопис київ Тетяна Кучмій Київ Україна, живопись масло Татьяна Кучмий Киев Украина, oil painting Tanya Kuchmiy Ukraine Kiev

Картина на полотні

Картина у вашій оселі – це не просто стильний елемент інтер'єру, але й потужне джерело енергетики! Вона здатна створити певний настрій, пробудити спогади, перенести в улюблене місце, зарядити позитивом.

Олійний живопис – це також гідний подарунок до важливої події: день народження, ювілей, весілля, річниця дитини, новосілля, романтична подія...
Ви можете обрати картину з представлених в галереї робіт або замовити полотно потрібного розміру, тематики і кольорової гами, яка відповідає вашому інтер'єру і побажанням.

Вартість картини залежить від складності та розміру зображення.

індивідуальні уроки живопису та малювання Тетяна Кучмій Київ Україна, индивидуальные уроки живописи и рисования Татьяна Кучмий Киев Украина, individual oil painting lessons and classes Tanya Kuchmiy Ukraine Kiev

Уроки олійного живопису

Якщо у Вас виникло бажання виразити себе через образотворче мистецтво, Ви на новому витку розвитку! Техніка виконання – вторинна й приходить з практикою. Бажаєте створити власну картину, але бракує знань і впевненості? Запрошую на індивідувальні уроки з олійного живопису.

Знання з композиції, побудови форми та техніки живопису Ви отримуєте в процесі створення власних картин. Навчання відбувається від простого до складного, з урахуванням вашого початкового рівня образотворчих навичок і побажань. Визначаються зручні для вас тривалість, графік і місце занять.
Дивитися фотографії...

ліплення з солоного тіста скульптурного тіста мукосолька майстер-класи Тетяна Кучмій Київ Україна, лепка из соленого теста скульптурного теста мукосолька мастер-классы Татьяна Кучмий Киев Украина, salt dough modeling and masret classes Tanya Kuchmiy Ukraine Kiev

Майстер-класи ліплення з солоного тіста

Запрошую на захоплюючу творчу практику – створення виробів із солоного тіста. «Мукосолька» складається лише з натуральних компонентів: борошна, солі й води. Це жива істота, яка переймає енергетику ваших рук і думок і зберігає в собі цей посил. З давніх часів з тіста ліпили фігурки-обереги, які дарували разом з побажаннями здоров'я, благополуччя, багатства й удачі.

З солоного тіста в умілих руках народжується справжня казка. А в ролі чарівників – Ви! На занятті Ви створите власний маленький шедевр, який стане приємним подарунком-сюрпризом для близьких і друзів або оберегом вашого дому, родини.

При правильному догляді вироби з солоного тіста гарно зберігаються та радують своїх власників протягом багатьох років! Робота з солоним тістом цікава й доступна як дорослим, так і дітям. Це чудова можливість об'єднати батьків і дітей за спільною творчістю і внести нотку позитиву в сімейні будні. Спробуйте і переконайтеся самі.

Тематику заняття обираєте Ви: новорічні іграшки, великодні сувеніри, валентинки, казкові персонажі, сувенірні магніти і т.п. Для проведення заняття потрібен лише стіл, за яким усі можуть зручно розміститися. Максимальна кількість учасників – 10 осіб.
Дивитися фотографії...

портрет поп-арт київ Тетяна Кучмій Київ Україна, портрет поп-арт Татьяна Кучмий Киев Украина, pop art portrait Tanya Kuchmiy Ukraine Kiev

Портрети в стилі «поп-арт»

Це – неординарний і стильний подарунок до будь-якої події. Картина виконується пензлем на полотні олійними фарбами. Портрет не вимагає оформлення в раму! Бічні поверхні є продовженням зображення.

Для роботи потрібно фото хорошої якості (обличчя виразно) і Ваші побажання по кольоровій гамі.
Спочатку малюється ескіз і пропонується 3 – 4 варіанти його кольорового рішення. Робота виконується на полотні після затвердження ескізу та узгодження розмірів портрета.

Терміни виконання портрета після затвердження ескізу: від 5 до 14 днів залежно від кількості кольорів. Найбільш популярні формати: 50х40 см і 50х50 см (за бажанням можливі інші).
Вартість: від 900 грн. – 50х40 см/50х50 см, одна/дві особи, до 4 кольорів.

Оплата здійснюється при отриманні картини або переказом на банківську картку. У Києві або Борисполі Ви отримуєте готовий портрет при особистій зустрічі. По Україні доставка здійснюється компанією «Нова Пошта».

розпис скла олія акрил київ Тетяна Кучмій Київ Україна, роспись по стеклу масло акрил Татьяна Кучмий Киев Украина, glass decorating oil acrylic Tanya Kuchmiy Ukraine Kiev

Декоративний розпис скла

Виконую розпис скла вітражними і акриловими фарбами: Дивитися фотографії...